Školní jídelna

Školní jídelna poskytuje celodenní stravování žákům ubytovaným na domově mládeže, obědy žákům dojíždějícím, zaměstnantcům a široké veřejnosti. Strávník si vybírá ze dvou druhů jídel na objednacím terminálu prostřednictvím čipu nebo  ISIC karty, kterou žáci obdrží ve škole po zaplacení částky 350,- Kč.

cimg0077

cimg0084

 

 

 

 

Ceny jídel

strávník snídaně oběd večeře
žák  31,- Kč 40,- Kč  35,- Kč
ostatní strávníci  62,- Kč 90,- Kč  79,- Kč

V hodnotě snídaně je zahrunuta přesnídávka. V ceně oběda je zahrnuta polévka, hlavní jídlo (výběr ze dvou), salát (kompot) a libovolný výběr z nápojů - čaj, džus, ochucené mléko. K večeři je připravováno jedno hlavní jídlo.

Úhrada stravování

Stravu žáků je možné uhradit bezhotovostním převodem z bankovního účtu plátce na účet Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy u Komerční banky v Rychnově nad Kněžnou (č.ú.: 43-2586060287/0100), jako variabilní symbol uveďte  přidělené evidenční číslo, které Vám bude vám zasláno po podání přihlášky, jako specifický symbol 308) nebo mimořádně v hotovosti v kanceláři školní jídelny v pokladní dny (úterý a čtvrtek).

Objednání a odhlášení jídla

Jídlo lze objednat a odhlásit na terminálu prostřednictvím ISIC karty, čipu nebo na internetových stránkách (číslo zařízení je 4030). Dále je možné provést  objednávku i odhlášení telefonicky na čísle 494 539 293 nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Objednávku přes internet lze provést zde.

pdfVnitřní řád školní jídelny - platný od 1. 1. 2023